Zatím se neví název 3

18. září 2013 v 14:37 |  Moje příběhy
Takže, pořád mě ještě nenapadl název a omlouvám se předem za chyby. Nejde mi psát háček nad T,D,N a tak, jelikož mi ta klávesa nefunguje. Za ostatní chyby mě klidně setřete....

1. kapitola (třetí část)

Opatrně vztala a batoh si dala zpátky na záda. Dnes byl ještě lehký, kvůli tomu, že neměla žádné učebnice. Navíc mají ve škole skřínky, to je další výhoda lehkého batohu.
Strašně se ji líbilo, že je škola celá udělaná do bíla. Bílou, černou a modrou barvu milovala. Furt se rozhlížela kolem sebe, jakoby se ji splnil dávno ztracený sen. Škola přesně podle jejich představ. Otážela se kolem a pozorovala každý detail školního pozemku, jenže se najednou zarazila. Zírala upřeně na jedno místo. Stála tam nepříjemně vyhlížející postava, kousek od ní. Dostala strach. Rychle si promnula oči a myslela na to dobré. Poté oči zase otevřela. At se podívala, kam se podívala, nikde se postava nenacházela. Nechápala podstatu toho co viděla. Že by jeden z učitelů? Nějaký žák, bo jen její představa? Tak či tak, nechtěla si nechat pokazit celý den nějakou trapnou postavou, která nepozorovaně zmizela.
Uklidnila se a zamířila ke skřínkám. Bylo jich hodně, ale byli přesně tak velké, aby se do nich vlezlo co nejvíce. Táhli se podél zdi, zářili bíle a na každé z nich bylo černě napsané číslo a dodána jmenovka. Netrvalo ji moc dlouho najít tu svou. Jména nečetla a čísla na ni opravdu zářila. Když přišla ke své, prohlédla si ji. ,,Sidney St. Washington" povzdechla si, když si přečetla jmenovku. Nemohli tam napsat jen Stella, pomyslela si, ale nechala to bejt. Prohlédla si číselnou kombinaci na papírku a do skřínky ji zadala. Povedlo se a skrínka se lehce a plynule otevřela.
Bylo tam několik poliček a na dvířkách věšáky. Stella se usmála a vložila do ní svůj batoh, at ho netahá. Pořádně si ještě přečetla kombinaci, at si ji zapamatuje a papírek ponechala uvnitř. Uplně zapomněla, že si tam nechala "věštbu". Nějak zvlášt ji to netrápilo. Věděla že to nebude potřebovat. Zavřela skřínku a šla ke dveřím školi, kde vysel seznam nových studentů a zařazení, do jaké třídy patří. Taky si přečetla i jména svých spolužáků, jestli náhodou nikoho z nich nezná. Bohužel neznala. Povzdechla si.
Najednou na zádech ucítila teplý dech a poté je jemně přistála něčí ruka na zádech. Přesto se lekla a její zorničky se stáhli. Rychle se otočila a spatřila tam krásnou dívku. Její usměv se zdál neodolatelný, jakoby se snažila zapůsobit, ale tak to nebylo. Rty neměla vůbec namalované, naopak je měla krásně růžové už od přírody. Její černé vlasy jemně plachtily ve větru a doplnovala je krásná tyrkysově-černá košile. S
,,Promin, já... vylekala jsem tě že?" sklopila ze Stelly zrak a usmívat se radši přestala.
,,Ano vylekala, ale to nevadí..." Stella se furt usmívala a koukala na ni.
,,Tak to jsem ráda. Jmenuji se Grace....Grace Whitney" řekla s odporem a podala ji ruku. Stella posoudila, že se ji nelíbí její jméno. Rukupřijala a koukla se na seznam žáků a usmála se :,,Spolužačka, to mě těší... jsem Sidney Stella Washington" Chvíli tam na sebe koukali. Stella měla špatný pocit. Nechápala, jakto, že se s ní někdo baví. Třeba je to jiné než na základní, ale přesto všechno cítila ve vzduchu negativní energii a napětí. Měla pocit, že i přestu všechnu nádheru bude mít více nepřátel jak přátel.
,,Sidney? To je pitomé jméno!" zasmála se, ale nemyslela to zle :,,Budu ti říkat Stell..."
,,Ano, to se mi líbí. Nenávidím své jméno..." kamenně se zatvářila. Bylo ticho, Stella se podívala na hodinky a ono zazvonilo.
Stella otevřela dveře a vešla dovnitř. Bylo to ještě krásnější než zvenku. Ty malované chodby, nádherné stropy a vše kolem toho. Donutilo ji to zasnít se, ale Grace do ní drbla :,,Hele, jsme pořád na chotbě. Měli bychom jít do třídy." usmála se na ni a vlekla ji pryč.
Stella se furt chtěla zastavovat. Uplně si tohle místo zamilovala. Přišlo ji magické a bylo ji líto, že to tak nebylo. Ani si to neuvědomila a seděla v lavici v jejich třídě společně s Grace. Vůbec se neohlížela po spolužácích. Nechtěla, aby si o ní udělali špatné mínění. Když se probrala, stál před tabulí jejich učitel a končil řeč o tom, jak se zde chovat, jak ne a své osobní přivítání nováčků v novém školním roce. Také je požádal, aby každý řekl své jméno. Stella seděla uplně ve předu, ale přece jen tu poctu říci své jméno nechala Grace. Ta se usmála se a s radostí ho řekla, i když ho nenáviděla. Poté přišla chvíle na Stellu.
,,Jmenuju se... jsem... Sid... tedy... Ste...." nevěděla co má říct. Nejradši by se ted propadla. Grace do ni bouchla loktem a ze Stelly to vypadlo :,, Sidney Stella Washington". Cítila jak se pohledy ostatních studentů zařezávají do její kůže tedy až do chvíle, než promluvil někdo další. Stelle se ulevilo. Její tep se snížil a tlukot srdce zpomalil. Zvládla to...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ^^♥Margareth Laurie♥^^ ^^♥Margareth Laurie♥^^ | Web | 20. září 2013 v 17:43 | Reagovat

moc pěkný blog

2 Stella Stella | 21. září 2013 v 22:23 | Reagovat

Práve som si dočítala všetky diely...Fakt skvele napísané, z teba niečo bude ;) Teším sa na ďalší a inak čo ma zarazilo (V dobrom :D) Sidney/ Stella ? O.o

3 Lovýsek Lovýsek | 23. září 2013 v 17:54 | Reagovat

[2]: Ano, ty jména jsou na tvou počest :-D

4 Stella Stella | 23. září 2013 v 20:11 | Reagovat

[3]: Toľká pocta :D

5 arniel-torm arniel-torm | Web | 13. listopadu 2013 v 15:54 | Reagovat

Ahoj, je to veľmi dobre napísané. Idem si hneď aj prečítať predchádzajúce časti ;)

6 Wek Wek | Web | 11. prosince 2013 v 16:58 | Reagovat

Krásný díl ;) jen tak dál ;))

7 ZacharyZen ZacharyZen | E-mail | 31. prosince 2017 v 13:21 | Reagovat

Hello. And Bye.

8 obtaKa obtaKa | E-mail | Web | 3. února 2018 v 14:44 | Reagovat

Слабое утешение!

---
Интересная тема, приму участие. Я знаю, что вместе мы сможем прийти к правильному ответу. fifa 15 скачать торрент pc windows 7, скачать игру fifa 15 через торрент или <a href=http://15fifa.ru/skachat-kljuchi-fifa-15/33-skachat-fifa-15-crack-kryak-tabletka-klyuch-besplatno.html>кряк фифа 15 бесплатно</a> fifa 15 скачать торрент 64 bit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama